Delta Macera ile Eymir'de Bisiklet Turu

#Ankara'nın en özel lokasyonlarından birisi olan #EymirGölü’nün çevresini @deltamacera ‘nın bisikletleri ile dolaşmaya ne dersiniz ? 🚲🚲 Yemyeşil ağaçların arasında, sakin bir gölün kenarında, sadece kuş sesleri eşliğinde bu müthiş deneyimi yaşamak için @deltamacera dört dörtlük hizmet veriyor.. 


🍃🍃 

Yaşınız, boyunu ne olursa olsun, daha önce bisiklet sürme konusunda hiç bir deneyiminiz olmasa bile @deltamacera'dan size en uygun bisikleti kiralayabilir hatta bisiklet sürme dersi alıp 10 dakika içinde kendinizi Eymir Gölü'nün kenarında rüzgarla dans ederken bulabilirsiniz.. İki tekerlekli bisikletlerin dışında, üç tekerlekli ve aile boyu modelleri de mutlaka denemelisiniz.. 🚲🚲 Bisiklet satışı, servis-bakımı ve parkı hizmeti de veren @deltamacera 'nın cafe ve restoran bölümünde dinlenebilir, bir şeyler yiyip içebilirsiniz.. 

✌🏼✌🏼 

Bizim çok ama çok keyif aldığımız bu harika deneyimi siz de yaşamak isterseniz detaylı bilgi için: 
📞 0 (543) 694 74 89‬
☎️ 0 312 491 06 91 💌 info@deltamacera.com
📍 Eymir Gölü

#AnkaraEtkinlik #DeltaMacera#DeltaBisiklet #eymirbisiklet #eymircafe#bike #doğa #eymir #delta #bisikletankara#bisikletözgürlüktür #bisikletkeyfi@deltabisiklet #gezginaile #DenizveZeynep

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder