SNOWPARKSiz hiç yaz günü, kar keyfi yaşadınız mı ?


İstanbul'da Torium AVM'nin içinde sizin için her türlü konforun düşünüldüğü harika bir aktivite merkezi var : SNOWPARK


İçeri girdiğinizde kocaman bir lobide karşılanıyorsunuz. Hemen sağ tarafta size uygun kar montu, kar pantolonu, kar botu, kask ve eldivenler ücretsiz olarak veriliyor. Kendi özel eşyalarınızı ise kilitleyebileceğiniz dolaplar da lobinin sol tarafında yer alıyor..


Snowpark bölümüne geçtiğinizde göz kamaştırıcı biçimde, her yerin % 100 doğal karla kaplı olduğunu görüp çocuklar gibi coşuyorsunuz..


Doya doya kartopu oynayabileceğiniz, simitlerle yerden yükselerek kayabileceğiniz, buzdan heykelleri ve eskimo evlerini keşfedebileceğiniz, kar üzerinde basketbol oynayabileceğiniz harika bir macera sizi bekliyor..Etkinlik alanında eldivenleriniz ıslandıkça lobiye uğrayıp kuruları ile değiştirebiliyorsunuz..
Yorulduğunuzda yine lobide oturup dinlenebiliyorsunuz..
Kayma pistlerinden giriş bölümünde yer alanlara merdivenlerle ya da asansörle ulaşıyorsunuz..

Diğer uçuş pistinde ise yuları çıkışlar için kayan bantlar var.. Bu bölüm bizimkilerin daha çok beğenisi alan bölümdü.. Onlarca defa bıkmadan usanmadan yorulmadan kaydılar ve ardından yükselip arka bölümde yer alan büyük şişme mindere düştüler..


Siz de bizim gibi adrenalin seven bir aile iseniz mutlaka Snowpark'a gidin ve bütün bir gün çocuklar gibi eğlenin..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder